Služby

Firemní právo

Obchodním společnostem a podnikatelům zajišťujeme konkurenční výhodu na trhu. Naše odměna se generuje z obchodního úspěchu, který dosáhnete díky naší účasti. Neplatíte za čtení a psaní, nýbrž za nalezení a prosazení optimálních řešení. Pomůžeme Vám se stabilizovat a rozvíjet na trhu s pocitem bezpečného právního zázemí. Nastavíme Vám optimálně korporátní prostředí. Postaráme se o bezpečné, důsledné a vymahatelné právní zajištění Vašich obchodních vztahů. Pohlídáme Vám plnění povinností vůči veřejné správě. V případě sporů prosadíme obchodně nejvhodnější dosažitelné řešení.
Za prioritu v rámci našich služeb si klademe vedle absolutní diskrétnosti také srozumitelnost a jednoznačnost našich doporučení a samozřejmě i rychlost dodání zpracovaných výstupů.

Osobní právo

Řešíte složitou situaci? Zvažujete své rozhodnutí a chybí Vám nadhled právníka? Je třeba se rozhodnout? Začínáte podnikat? Uzavíráte důležitou smlouvu? Nebo jste se ocitli v pozici, ve které byste raději nebyli? Anebo máte tvrdého protivníka? Obraťte se na nás. V běžných věcech Vám poradíme ihned. Ty závažnější nebo významnější záležitosti s Vámi vyřešíme v rozumném čase. Postupujeme precizně, kreativně, rychle, efektivně, podle práva a s Vaším plným souhlasem. Naše ceny jsou rozumné. Chceme se svým klientům vyplácet. Chceme, aby se k nám vraceli. Aby nás doporučili dále. Máme za sebou tisíc dvě stě spokojených klientů. Svým klientů umíme prospět. Prosadit jejich právo. Netrapte se s právničinou, věnujte se svému oboru, ve kterém jste špičkoví. My pro Vás zajistíme právní servis tak, abyste měli o starost méně.

krutina